O FIRMIE

  • kociołek
    kociołek

Witamy Państwa w świecie cudownych doświadczeń, związanych z wędzeniem, pieczeniem czy grillowaniem.

Firma PROFITON s.c. istnieje od 2007 roku. Swoją działalność rozpoczęła jako wyłączny dystrybutor na Polskę wędzarni Bradley.

Z czasem reagując na potrzeby rynku rozszerzyła swoją ofertę o nowe typy wędzarni wiodących producentów zarówno polskich jak i zagranicznych.
 Obecnie jesteśmy wiodącym liderem w sprzedaży wędzarni. Wyróżniamy się szerokim asortymentem jak i liczną, rozwijającą się siecią sprzedaży w Polsce.

 

 

”wędzarnie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wędzarnie do użytku indywidualnego jak i do prowadzonych usług gastronomicznych. Szeroki zakres użytkowania naszych wędzarni zadowoli najbardziej wybrednych klientów. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

 

 

Bradley Smoker produkuje wędzarnie dla najlepszych szefów kuchni i wyszukanych kuchni od ponad 20 lat. Sekretem jest to, że zawsze kontrolujemy aromat dymu. Żaden inny producent na rynku nie zapewnia takiej kontroli, aby wyprodukować tak wspaniałe wędzone jedzenie. Ta technologia została udostępniona wszystkim miłośnikom wędzonego jedzenia w 1999 i jest teraz rozpoznawana jako najlepiej sprzedająca się technologia wędzenia produktów.

 

Profiton to wędzarnie tradycyjne z możliwością wyboru sposobu uzyskania temperatury tzn. za pomocą zrębków drzewnych, brykietu albo wymiennej szuflady z grzałką i termostatem.

 

Smokehouse to profesjonalna wędzarnia elektryczna dla szefów kuchni lub właścicieli małej gastronomii. Ich duża pojemność pozwala na szybkie uwędzenie znacznej ilości mięsa, wędliny lub ryb.

Wędzarnie ANUKA znakomite nowozelandzkie kompaktowe wędzarnie dla każdego. Doskonałe do szybkego gorącego wędzenia.

Wędzarnie Helia - jedyne wędzarnie które możemy używać w zamkniętych pomieszczeniach , nadaje się do wędzenia na ciepło i zimno.

 

Poza urządzeniami wędzarniczymi w ofercie znajdzievcie Państwo różnego rodzaju dodatki niezbędne do rozpoczęcia wędzenia ale również wspomagające proces wędzenia.

 

 

 

Copyright © 2012 wedzarenka.pl | Sklep internetowy Quick.Cart | Projekt i realizacja: Smokershop.pl