Oryginalny Bradley Smoker

Podsumowanie

Bradley Smoker to wyjątkowa wędzarnia, sprzedawana w komplecie z towarzyszącą jej wytwornicą dymu, w której biszkopty smakowe są palone przez 20 minut, aby temperatura nie ulegała wahaniom. Eliminuje to gazy, kwasy i żywice o wysokiej temperaturze, które mogą zniekształcać smak wędzonej żywności.

Bradley Smoker przygotowuje potrawy o czystym smaku i bez posmaku. Podczas gdy inne wędzarnie wymagają ciągłej opieki, Bradley Smoker automatycznie wytwarza czysty, chłodny dym do 9 godzin, bezpiecznie i bez interwencji.

Pełny opis

Bradley Smoker to wyjątkowa wędzarnia, sprzedawana w komplecie z towarzyszącą jej wytwornicą dymu, w której brykiety smakowe są palone przez 20 minut, aby temperatura nie ulegała wahaniom. Eliminuje to gazy, kwasy i żywice o wysokiej temperaturze, które mogą zniekształcać smak wędzonej żywności.

Bradley Smoker przygotowuje potrawy o czystym smaku i bez posmaku. Podczas gdy inne wędzarnie wymagają ciągłej opieki, Bradley Smoker automatycznie wytwarza czysty, chłodny dym do 9 godzin, bezpiecznie i bez interwencji.

Bradley Smokers są zdolne do wędzenia zarówno na gorąco, jak i na zimno: w rzeczywistości wykonują niezwykle dobrą robotę wędzenia na zimno dzięki ciągłemu i kontrolowanemu sposobowi wytwarzania dymu. Do wędzenia na zimno zaleca się stosowanie adaptera Cold Smoke.

Materiały eksploatacyjne do brykietów są spalane na elemencie elektrycznym – przeczytaj więcej o brykietach i procesie wytwarzania dymu. W przypadku wędzenia na gorąco ciepło do gotowania jest wytwarzane przez niezależnie sterowany element elektryczny. To oddzielny element od palnika na brykiety. W tym modelu temperatura w szafie jest kontrolowana za pomocą łatwego do ustawienia pokrętła z przodu skrzynki generatora dymu.

Wraz z wędzarnią dostarczane są cztery ruszty, dodatkowe ruszty i inne akcesoria.
Nowy model Original Bradley Smoker (BS611EU) wprowadzony na rynek w 2013 roku zastąpił oryginalny „Original” Bradley Smoker i jest wyposażony w wiele nowych funkcji:
Nowe wnętrze ze stali nierdzewnej.
Nowe wsporniki półek zapobiegają przewracaniu się stojaków podczas wyciągania.
Kontrola ciepła została przeniesiona do generatora dymu, co eliminuje ryzyko uszkodzenia przełącznika przez wilgoć.
Ulepszona przednia płyta czołowa.
Udoskonalone komponenty elektroniczne.
Bardzo duże przednie nóżki dla dodatkowego wsparcia i stabilności.
Generator ma zdejmowany panel boczny dla ułatwienia czyszczenia i konserwacji zapobiegawczej.

Idealny do rozrywki, tworzenia wykwintnych potraw we własnym domu lub po prostu cieszenia się smakiem, który przynosi palenie. Prostota i łatwość obsługi Original Bradley Smoker sprawiają, że jest to doskonały wybór dla wszystkich typów użytkowników.

Chociaż Bradley Smokers są przeznaczone do użytku domowego, są również szeroko stosowane w lekkich środowiskach komercyjnych.

Wymiary i waga

Wymiary zewnętrzne (mm): 430W x 370D x 800H – 610W z generatorem na boku
Wymiary wewnętrzne (mm): 380W x 290D x 650H
Powierzchnia / pojemność dla palących: 495 mm użyteczna wysokość palenia nad tacką ociekową 37500 cm3
Powierzchnia gotowania: 1452 cm2
Waga z opakowaniem: 19 kg
Wymiary w opakowaniu: 510W x 460D x 860H

DANE TECHNICZNE I INSTRUKCJA

Konstrukcja wewnętrzna: polerowana stal nierdzewna
Konstrukcja zewnętrzna: stal proszkowa epoksydowa
Element do gotowania: 500 watów
Element palenia: 125 watów
Zasilanie: 220 – 240 woltów
Maksymalna temperatura: 140 stopni C, ale z zastrzeżeniem warunków otoczenia
Minimalna temperatura: w zależności od temperatury otoczenia
Regulowane półki: 4 półki chromowane

Zobacz i pobierz instrukcję tutaj.
Pobierz arkusz danych tutaj.

Gwarancja

Bradley Smokers są objęte gwarancją przydatności do użytku i są wolne od wad materiałowych i wykonawczych przez okres 12 miesięcy. W zależności od kraju, w którym kupiłeś wędzarnię, może obowiązywać dłuższy okres gwarancji. Wędzarki Bradley są przeznaczone do użytku domowego.

Zarejestruj swoją gwarancję
Jeśli jesteś nowym właścicielem wędzarni Bradley, możesz zarejestrować swoją gwarancję.

APROBATY

Wszystkie wędzarnie Bradley mają certyfikat CE do użytku w Unii Europejskiej.

Zamów swój już dziś