Bradley Smart Smoker

Podsumowanie

Po latach rozwoju i testów na istniejących wędzarniach, z dumą przedstawiamy nasz najnowszy automatyczną wędzarnię elektryczną – The Bradley Smart Smoker.

Dzięki wielu tym samym funkcjom, co nasz Bradley Digital Smoker, a także naszej nowej innowacyjnej technologii iSmoke, możesz teraz sterować wędzarnią za pomocą smartfonów z obsługą Bluetooth w czasie rzeczywistym oraz z centrum sterowania z ekranem dotykowym.

Pełny opis

Po latach rozwoju i testów na istniejących wędzarniach, z dumą przedstawiamy nasz najnowszy automatyczny wędzarnię elektryczną – The Bradley Smart Smoker.

Dzięki wielu tym samym funkcjom, co nasz Bradley Digital Smoker, a także naszej nowej innowacyjnej technologii iSmoke, możesz teraz sterować wędzarnią za pomocą smartfonów z Bluetooth w czasie rzeczywistym oraz z centrum sterowania z ekranem dotykowym.

Większa o 40% wędzarnia zapewnia teraz miejsce na 10 półek z jedzeniem. Dodatkowo, dwie wyjmowane, oznaczone kolorami sondy temperatury pozwalają na jednoczesny pomiar ciepła w różnych obszarach wędzarni w celu jego monitorowania.

W pełni izolowane wnętrze ze stali nierdzewnej i silikonowa uszczelka drzwi klasy handlowej ułatwiają czyszczenie i utrzymują dym tam, gdzie powinien. Twój Bradley Smart Smoker jest wyposażony w 4 regulowane nóżki, 2 opcjonalne kółka, 6 półek i książeczkę z przepisami.

Aplikacja Bradley iSmoke jest dostępna na telefony iPhone i z systemem Android. Jest kompatybilny ze wszystkimi iPhone’ami i następującymi smartfonami z Androidem.

  • Huawei C8817D
  • Huawei EVA-TL00
  • Huawei Honor 8
  • Huawei PE-TL00M
  • MeiZu M578CA
  • Qiku
  • Smartisan
  • XiaoMi 4
  • XiaoMi MI 2C
  • ZTE B880
Wymiary i waga

Wymiary zewnętrzne (mm): 430W x 370D x 990H – 610W z generatorem na boku
Wymiary wewnętrzne (mm): 380W x 290D x 840HT
Powierzchnia / pojemność dla palących: użytkowa wysokość palenia 673 mm nad tacką ociekową 56250 cm3
Powierzchnia gotowania: 2178 cm2
Waga z opakowaniem: 33 kg
Wymiary w opakowaniu: 510W x 460D x 1070H

DANE TECHNICZNE I INSTRUKCJA

Wnętrze: konstrukcja ze stali nierdzewnej polerowanej
Konstrukcja zewnętrzna: stal proszkowa epoksydowa
Element do gotowania: 500 watów
Element palenia: 125 watów
Zasilanie: 220 – 240 woltów
Minimalna temperatura: w zależności od temperatury otoczenia
Półki w wyposażeniu: 6 chromowanych półek

Zobacz i pobierz instrukcję tutaj.

Gwarancja

Bradley Smokers są objęte gwarancją przydatności do użytku i są wolne od wad materiałowych i wykonawczych przez okres 12 miesięcy. W zależności od kraju, w którym kupiłeś wędzarnię, może obowiązywać dłuższy okres gwarancji. Wędzarki Bradley są przeznaczone do użytku domowego.

Zarejestruj swoją gwarancję
Jeśli jesteś nowym właścicielem palacza Bradley, możesz zarejestrować swoją gwarancję.

APROBATY

Wszystkie wędzarnie Bradley mają certyfikat CE do użytku w Unii Europejskiej.

Zamów swój już dziś