Bradley 4 Rack Digital

Podsumowanie

Bradley Smoker to wyjątkowa wędzarnia, sprzedawana w komplecie z towarzyszącą jej wytwornicą dymu, w której brykiety smakowe są spalane przez 20 minut, aby temperatura nie ulegała wahaniom. Eliminuje to gazy, kwasy i żywice o wysokiej temperaturze, które mogą zniekształcać smak wędzonej żywności.

Bradley Smokers sprawia, że ​​potrawy mają czysty smak i nie mają żadnego posmaku. Podczas gdy inni palacze wymagają ciągłej opieki, Bradley Smoker automatycznie wytwarza czysty, chłodny dym do 9 godzin, bezpiecznie i bez interwencji.

Pełny opis

Bradley Smoker to wyjątkowa wędzarnia, sprzedawana w komplecie z towarzyszącą jej wytwornicą dymu, w której brykiety smakowe są palone przez 20 minut, aby temperatura nie ulegała wahaniom. Eliminuje to gazy, kwasy i żywice o wysokiej temperaturze, które mogą zniekształcać smak wędzonej żywności.

Bradley Smokers sprawia, że ​​potrawy mają czysty smak i nie mają żadnego posmaku. Podczas gdy inne wędzarnie wymagają ciągłej opieki, Bradley Smoker automatycznie wytwarza czysty, chłodny dym do 9 godzin, bezpiecznie i bez interwencji.
Podobnie jak w przypadku oryginalnego modelu, Bradley Digital Smokers są w stanie wędzić zarówno na gorąco, jak i na zimno: w rzeczywistości wykonują one niezwykle dobrą pracę wędzenia na zimno dzięki ciągłemu i kontrolowanemu sposobowi wytwarzania dymu. Do wędzenia na zimno zaleca się stosowanie adaptera Cold Smoke.

Materiały eksploatacyjne do brykietów są spalane na elemencie elektrycznym – więcej o brykietach i procesie wytwarzania dymu przeczytasz w Bradley Smokers. W przypadku wędzenia na gorąco ciepło do gotowania jest wytwarzane przez niezależnie sterowany element elektryczny. To oddzielny element od palnika na biszkopty. W modelach cyfrowych sterowanie temperaturą w komorze odbywa się za pomocą programowalnego panelu z przodu generatora dymu.

Programowalny wyświetlacz cyfrowy zapewnia precyzyjną kontrolę nad procesem wędzenia z kontrolą trzech oddzielnych parametrów:
Temperatura piekarnika: ustaw docelową temperaturę piekarnika, a wędzarnia będzie próbowała utrzymać tę temperaturę, jednocześnie wyświetlając rzeczywistą temperaturę w piekarniku.
Czas piekarnika: ustaw żądany czas działania piekarnika (czas pieczenia). Po upływie tego czasu element grzejny wyłączy się.

Czas palenia: ustaw czas, w którym palacz ma nadal wytwarzać dym. Można to ustawić niezależnie od czasu gotowania.
Jeśli potrzebujesz większej pojemności, to cyfrowy wędzarnia model BTDS108CE ma sześć półek i pojemność 108 litrów.
Przednia obudowa modeli cyfrowych ma wygląd malowanej szczotkowanej stali nierdzewnej. Powierzchnie wewnętrzne są ze stali nierdzewnej. Podobnie jak w przypadku Original Bradley Smoker obudowa jest izolowana. Dodatkowe półki ipółki teflonowe Bradley będą pasować do tych modeli. Dostępne są również inne akcesoria.

Idealny do rozrywki, tworzenia wykwintnych potraw we własnym domu lub po prostu cieszenia się smakiem, który przynosi wędzenie. Prostota i łatwość obsługi Bradley Digital Smokers sprawiają, że są one doskonałym wyborem dla wszystkich typów użytkowników. Jeśli jednak nie jesteś fanem cyfrowych elementów sterujących, oryginalny Bradley Smoker jest godną alternatywą.

Chociaż Bradley Smokers są przeznaczone do użytku domowego, są również szeroko stosowane w lekkich środowiskach komercyjnych.

Wymiary i waga

Bradley Smoker 4 Rack Digital jest wystarczająco lekki do przenoszenia i jest mniej więcej wielkości małej lodówki:
Wymiary zewnętrzne (mm): 430W x 370D x 800H – 610W z generatorem na boku
Wymiary wewnętrzne (mm): 380W x 290D x 650HT
Powierzchnia / pojemność dla palących: 495 mm użyteczna wysokość palenia nad tacką ociekową 37500 cm3
Powierzchnia gotowania: 1452 cm2
Waga z opakowaniem: 19 kg
Wymiary w opakowaniu: 510W x 460D x 860H

DANE TECHNICZNE I INSTRUKCJA

Konstrukcja wewnętrzna: polerowana stal nierdzewna
Konstrukcja zewnętrzna: stal proszkowa epoksydowa
Element do gotowania: 500 watów
Element palenia: 125 watów
Zasilanie: 220-240 V, 50 Hz 2,5 A.
Maksymalna temperatura: 140 stopni C, ale z zastrzeżeniem warunków otoczenia
Minimalna temperatura: w zależności od temperatury otoczenia
Regulowane półki: 4 półki chromowane

Zobacz i pobierz instrukcję tutaj.
Pobierz arkusz danych tutaj.

Gwarancja

Bradley Smokers są objęte gwarancją przydatności do użytku i są wolne od wad materiałowych i wykonawczych przez okres 12 miesięcy. W zależności od kraju, w którym kupiłeś wędzarnię, może obowiązywać dłuższy okres gwarancji. Wędzarki Bradley są przeznaczone do użytku domowego.

Zarejestruj swoją gwarancję
Jeśli jesteś nowym właścicielem wędzarni Bradley, możesz zarejestrować swoją gwarancję.

APROBATY

Wszystkie wędzarnie Bradley mają certyfikat CE do użytku w Unii Europejskiej.

Zamów swój już dziś